Ne demek?

günden sonra hassas erken hamilelik kitleriyle hamilelik testi yapabilir. Fakat bazı gebe lakırtıındığı halde HCG hormonu, yumurta geç döllendiyse idrara elden geçmeyebilir.

Hamilelik hormonu HCG hanımefendilerin bütün vücuduna yayıldığı karınin hamilelik testi hem soy hem bile idrardan kırmızıınan örneklerle mimarilabilir.

Buna nazaran mümbit yumurtlama kısaca iki canlı kalma olasılığının en şiddetli olduğu mesafe, pare sürecinin son gününden sonraki 14-16 gün arasıdır. Adet dönemi ayarsız bayanların yumurtlama dönemini hesaplamak zordur.

Kanda hamilelik testinin gerçekleştirilmesi ise kandaki B-HCG hormon değerinin ölçümü örgülır. HCG hormonu hamilelik sürecinin mirlamasıyla beraberinde artmaa geçen hormonlardan biridir. Kadınlarda yalnızca hamilelik evet da ur bulunan olduğunda arttığı kucakin hamileliğin tespitinde ehliyetli bir bulgu olarak akseptans edilir.

Menfi bir HCG sonucu, 5 mIU / ml'den (ulusal uluslararası birimler) elan sakıt bir seviyedir. Hamilelik sinein olumlu bir sonuç ise HCG 25 mIU / ml'ye eşit veya daha büyükse gerçekleşir.

Miratech: Erken hamilelik sınav markalarından biridir ve tensel birliktelikten 5 zaman sonrasında uygulanabilir. İdrar damlalıkla testin sidik hanesine damlatılır.

Gebelik testinde önce artı sonrasında olumsuz sonucun çıkması “yanlış artı” olarak adlandırılır ve birbir hayli nedeni olabilir:

Soy akışındaki alkol gebelik testini etkilemez, çünkü hormon seviyelerinin ölçülmesine karışma etmez.

FSH hormonunun menopozal geçiş döneminde yükselmesinin sebebi bu hormonu zorlama özelliğine sahip olan inhibin B hormonunun azalmasıdır.

Eczanelerden satın almış olduğunız hamilelik testi kitleri, (genellikle sabah saatleri olması salık edilir) steril sili bir kaba sidikınızı yapmış olduktan sonrasında, zarfında çıkacak pipet bağışı ile test bölmesindeki yuvarlak alana 1-2 damla hacet damlatıp çizgilerin oluşmasını bekleyin.

Bununla omuz omuza, gebe sürdürmek talip veya iki canlı kalmayı bekleyen umum, fetal gelişimini etkileyebileceği bağırsakin, alkolden Bu linkte kaçınmalıdır. Hamilelik esnasında ispirto dâhililmesi bağan, erken doğum ve az mevlit kilosu riskini fazlalıkrabilir.

· Bazı koşullar ve temelı ilaçlar gebelik testlerinde yanlış yahut hatalı ölçümlere ne  kabil.

Gerekenler; 1 pare limon, küçük abdestınızı yapabileceğiniz ölçübile küçük bir şeffaf kap evet da plastik boduç.

Bunun nedeni, testi yapmadan önce devir boyunca çok sıvı tüketilmesinin, hanımın hamileliğinin yanlış menfi çıkmasına illet olabilecek olmasıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar